15.04.2015

'Dan otvorenih vrata' na RGN-u

Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu organizira "Dan otvorenih vrata" te svim zainteresiranim budućim studentima otvara laboratorije, zbirke, praktikume i predavaonice u ponedjeljak 20. travnja 2015., s početkom u 10 sati.

Organizirano je niz radionica i pokaznih vježbi, obilazak Fakulteta s razgledavanjem laboratorija, zbirke minerala i stijena. Posjetiteljima će se predstaviti i studentske udruge koje su dio studentskoga života i mjesta učenja i zabave.

Dan otvorenih vrata namijenjen je u prvom redu srednjoškolcima, ali i svima zainteresiranima koje se žele bolje upoznati s rudarstvom (eksploatacija, miniranje, recikliranje), geologijom i geološkim inženjerstvom (stijene, minerali, voda, mineralne sirovine) i naftnim inženjerstvom (bušenje, nafta, plin, geotermalna voda).

Više informacija potražite ovdje.