19.05.2015

Dani karijera na Agronomskomu fakultetu

Dani karijera o temi Perspektiva agronoma na tržištu rada održavaju se 20. i 21. svibnja 2015. u dvorani 6B Agronomskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu od 9 sati.

Studentima i svima zainteresiranima predstavit će se poduzeća i obiteljska poljoprivredna gospodarstva iz raznih područja agronomije: zaštita bilja, mljekarstvo, voćarstvo, povrćarstvo, stočarstvo, vinarstvo i vinogradarstvo, pčelarstvo, ekoproizvodnja i seoski turizam, do konzultantske tvrtke koja pruža savjetodavne usluge vezane uz bespovratna sredstva iz europskih fondova.

Program će završiti okruglim stolom Naš put do uspjeha, na kojem će nazočni imati priliku čuti o osobnom i profesionalnom razvoju, poduzetništvu, razlikama između rada u privatnom i javnom poduzeću i slično.