29.10.2015

Frankofone stipendije za izradu završnog rada (Sveučilišna agencija za frankofoniju)

Regionalni ured za Srednju i Istočnu Europu Sveučilišne agencije za frankofoniju (Agence universitaire de la francophonie - AUF, www.auf.org) raspisao je natječaj za stipendije za studente na zadnjim godinama studija (sve razine, uključujući doktorski studij), a za istraživanje u svrhu izrade završnog rada.
Stipendije se dodjeljuju za razdoblje od 1 do 3 mjeseca, a mobilnost se može ostvariti između 1. siječnja i 30. lipnja 2016.

Rok za on-line prijave: 16. studenoga 2015. do 17 sati (GMT +2)

Važno: tekst originalnog natječaja i obrasci su na francuskom jeziku; sva prijavna dokumentacija se također šalje na francuskom jeziku.

Poveznica na originalni natječaj: Allocations pour des mobilités internationales de stage académique