20.04.2015

Konferencija povodom proslave 20 godina časopisa 'Manager'

Neprofitni studentski poslovni časopis Ekonomskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu Manager ove godine slavi svoj  20. rođendan. Tim povodom uredništvo časopisa, u suradnji s članovima triju studentskih udruga koje djeluju na Ekonomskomu fakultetu: Hrvatska Studentska Asocijacija (HSA) , Financijski klub i AIESEC, organizira međunarodnu konferenciju Manager 20 – Youth Reshaping the Future.

Na konferenciji, koja će se održavati od 22. do 24. travnja 2015. od 9 do 16 sati na Ekonomskomu fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, govorit će renomirani i međunarodno priznati predavači domaći i strani profesori, mladi uspješni ljudi iz poslovnoga svijeta, inovatori, poduzetnici i ostali stručnjaci. Program konferencije sadržan je od predavanja, panel-rasprava te upoznavanja studenata s predavačima i poduzećima.

Manager 20 – Youth Reshaping the Future

Program možete vidjeti ovdje.