28.11.2013

Natječaj za akademsku mobilnost u 2014. godini

Na temelju Odluke Senata od 19. studenoga 2013. godine, Sveučilište u Zagrebu raspisuje

NATJEČAJ ZA AKADEMSKU MOBILNOST U 2014. GODINI

prema sljedećim stavkama:

a) mobilnost temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma:

a1) odlazna mobilnost temeljem bilateralnih međusveučilišnih sporazuma sa sljedećim sveučilištima

a2) najava dolazne mobilnosti temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma i dolazne mobilnosti u svrhu sklapanja novih sporazuma i novih oblika suradnje

b) mobilnost prema visokoškolskim ustanovama u cijelome svijetu (nije nužno da Sveučilište u Zagrebu ili sastavnica imaju sklopljen međusveučilišni/međufakultetski sporazum)

c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za konferencije) – ova stavka bit će dostupna na drugom roku Natječaja.

Rokovi za dostavu:

• Sastavnice vrše rangiranje prijavljenih kandidata i svoje prijedloge (rang-listu) šalju Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu na staff@remove-this.unizg.hr do zaključno 15. prosinca 2013.
  • Za stavku pod a2) sastavnice ispunjavaju priloženu tablicu sukladno priloženim Pravilima i dostavljaju je na staff@remove-this.unizg.hr do 15. siječnja 2014. g.

Privici: