01.12.2014

Sveučilište u Zagrebu raspisuje

Natječaj za akademsku mobilnost u 2015. godini

po sljedećim stavkama:

a) mobilnost temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma:

a1) odlazna mobilnost temeljem bilateralnih međusveučilišnih sporazuma sa sljedećim sveučilištima

• Sveučilište u Padovi (Italija), www.unipd.it
  • Sveučilište u Pečuhu (Mađarska), www.pte.hu
  • Jagiellonsko sveučilište u Krakovu (Poljska), www.uj.edu.pl
  • Comenius sveučilište u Bratislavi (Slovačka), www.uniba.sk
  • Sveučilište Indiana, Bloomington (Sjedinjene Američke Države), www.iub.edu

a2) najava dolazne mobilnosti temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma i dolazne mobilnosti u svrhu sklapanja novih sporazuma i novih oblika suradnje

b) mobilnost prema visokoškolskim ustanovama u cijelome svijetu (nije nužno da Sveučilište u Zagrebu ili sastavnica imaju sklopljen međusveučilišni/međufakultetski sporazum)

c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za konferencije).

Rokovi za dostavu:

Sastavnice vrše rangiranje prijavljenih kandidata i svoje prijedloge (rang-listu) šalju Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu na staff@unizg.hr do zaključno 12. siječnja2015.

Za stavku pod a2) sastavnice ispunjavaju priloženu tablicu sukladno priloženim Pravilima i dostavljaju je na staff@unizg.hr do zaključno 15. siječnja 2015. g.

Privitci: