27.08.2014

Raspisan je Natječaj za akademsku razmjenu (studenti, istraživači, nastavno i nenastavno osoblje) u okviru projekta Erasmus Mundus-aktivnost 2: LOT16 - BE MUNDUS - Brazil Europe Mundus u kojem Sveučilište u Zagrebu sudjeluje kao europski partner.

Natječaj je otvoren za područje edukacijskih i tehničkih znanosti. Natječaj i prijava dostupni su na http://www.bemundus.eu/. Natječaj ostaje otvoren do 11. studenoga 2014.

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti za mobilnost na brazilskim sveučilištima partnerima kako slijedi:

• Universidade de São Paulo , Brazil
  • Universidade do Estado do Amazonas, Brazil
  • Universidade Estadual de Campinas, Brazil
  • Universidade Estadual do Maranhão, Brazil
  • Universidade Estadual Paulista “Júlio de Mesquita Filho”, Brazil
  • Universidade Federal da Paraíba, Brazil
  • Universidade Federal de Goiás, Brazil
  • Universidade Federal de Pernambuco, Brazil
  • Universidade Federal de Santa Catarina, Brazil
  • Universidade Federal de Sergipe, Brazil
  • Universidade Federal do Rio de Janeiro, Brazil

Kontakt osoba na Sveučilištu u Zagrebu: Željka Pitner, Ured za međunarodnu suradnju, 46-98-105, zpitner@remove-this.unizg.hr.