08.12.2015

Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ Ključne aktivnosti 1 u akademskoj godini 2015./16.

Natječaj je zatvoren, prijave više nisu moguće.

Prijave studenata zaprimljene nakon što su sredstva u potpunosti iskorištena formirati će listu čekanja. Također, ako je prijava studenta zaprimljena nakon što je ispunjena kvota fakulteta (neovisno o iskorištenosti sredstava) i te prijave će biti stavljene na listu čekanja. Dodatno pojašnjenje za listu čekanja možete pronaći ovdje. Popis prijava na listi čekanja bit će objavljen zajedno sa završnim rezultatima natječaja.

Završni rezultati Natječaja i odluka o financijskoj potpori bit će objavljeni na mrežnim stranicama Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta nakon obrade svih prijava kada se zaprimi sva dokumentacija.

______________________________________________________________

Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2015./16. = 2 KRUG (kliknuti na tekst, obavezno pročitati cjelokupan tekst Natječaja!) Dopuna teksta Natječaja od 11.12.2015. odnosi se na dokumentaciju - prijepis ocjena za preddiplomske i diplomske studije (str 4).

Drugi krug Natječaja namijenjen je isključivo studentima koji započinju mobilnost od 11.01.2016. ili kasnije (datum početka mobilnosti).

Poseban dio Natječaja

1.    Dodatak br.I Natječaju – uputa o znanju jezika i potvrdama
2.    Online prijavni obrazac: https://unizg.moveonnet.eu/moveonline/outgoing; Upute za online prijavu
3.    Imena i kontakti ECTS koordinatora akademija i fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-suradnja/sluzbe-potpore/koordinatori-na-fakultetima-i-akademijama/
4.    Acceptance Confirmation
5.    Izjava suglasnosti ECTS koordinatora s predloženom Erasmus+ stručnom praksom
6.    Learning Agreement for Traineeships
7.    Upute studentima odabranima za Erasmus+ stručnu praksu ak. god. 2015./16.
8.    Obrasci vezani za Erasmus+ stručnu praksu ak. god. 2015./16.

Dokumenti pod rednim brojevima 4.-8. objavljeni su na mrežnoj stranici za Erasmus+ stručnu praksu pod DOKUMENTI I OBRASCI 2015./16.

Klasa: 605-01/15-22/47
Urbroj: 380-153/131-15-1
Datum: 08. prosinac 2015.