26.05.2015

Natječaj za potpore znanstvenim i umjetničkim istraživanjima u 2015.

Odlukom Senata Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaj za potpore znanstvenim i umjetničkim istraživanjima u 2015. Potpore se raspodjeljuju iz sredstava dodijeljenih Sveučilištu na temelju Ugovora o namjenskomu višegodišnjemu institucijskom financiranju znanstvene djelatnosti u godinama 2013., 2014. i 2015.

Potpore se dodjeljuju istraživačkim skupinama sa Sveučilišta u najvećem iznosu od 80 tisuća kuna.

Upute za prijavu, Odluku Senata i prijavni obrazac možete pronaći na sljedećoj poveznici.

Natječaj je otvoren do srijede 10. lipnja 2015., a prijave se šalju na e-adresu: potpora@remove-this.unizg.hr.

Za sva eventualna pitanja molimo vas pošaljite upit na e-adresu: upitiVIF@remove-this.unizg.hr.