25.02.2015

Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ak. god. 2015./2016. (2. dio)

Sveučilište u Zagrebu objavljuje Natječaje za studentske razmjene u akademskoj godini 2015./2016. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2015./16. na partnerskom sveučilištu National Cheng Kung University (Taiwan).
Rok za prijave: 12. ožujak 2015.
Natječaj - National Cheng Kung University (Taiwan)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2015./16.  na partnerskom sveučilištu National Sun Yat-sen University (Taiwan).
Rok za prijave: 12. ožujak 2015.
Natječaj - National Sun Yat-sen University (Taiwan)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom ili ljetnom semestru 2015./16.  na partnerskom sveučilištu Chuo University (Japan).
Rok za prijave: 12. ožujak 2015.
Natječaj - Chuo University (Japan)