20.03.2015

Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ak. god. 2015./2016. (3. dio)

Sveučilište u Zagrebu objavljuje Natječaje za studentske razmjene u akademskoj godini 2015./2016. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2015./16. na partnerskom sveučilištu Pontificia Universidad Católica de Chile (Čile).
Rok za prijave: 10. travanj 2015.
Natječaj - Pontificia Universidad Católica de Chile (Čile)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2015./16.  na partnerskom sveučilištu Chonnam National University (Južna Koreja).
Rok za prijave: 15. travanj 2015.
Natječaj - Chonnam National University (Južna Koreja)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2015./16.  na partnerskom sveučilištu Hanyang University (Južna Koreja).
Rok za prijave: 15. travanj 2015.
Natječaj – Sveučilište Hanyang (Južna Koreja)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2015./16. na partnerskom Sveučilištu u Sankt Petersburgu (Ruska Federacija).
Rok za prijave: 15. travanj 2015.
Natječaj - Sveučilište u Sankt Petersburgu (Ruska Federacija)