03.03.2016

Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ak. god. 2016./2017. (4. dio)

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u akademskoj godini 2016./2017. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2016./17. na partnerskom sveučilištu Hanyang University (Južna Koreja).
Rok za prijave: 1. travnja 2016.

Natječaj – Sveučilište Hanyang (Južna Koreja)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih ili diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2016./17. na partnerskom Sveučilištu u Sankt Petersburgu (Ruska Federacija).
Rok za prijave: 1. travnja 2016.

Natječaj - Sveučilište u Sankt Petersburgu (Ruska Federacija)

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru na partnerskom sveučilištu City University of Hong Kong.

Natječaj - City University of Hong Kong