18.09.2014

Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. god. 2014./2015.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje Natječaje za studentske razmjene u zimskom semestru akademske godine 2014./2015. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru na partnerskom sveučilištu City University of Hong Kong. Rok za prijave: 30. rujan 2014.

Natječaj - City University of Hong Kong (kliknuti na tekst)

Objavljeno: 18. rujna 2014.

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru na partnerskom sveučilištu National University of Singapore (Singapur). Rok za prijave: 5. rujan 2014.

Natječaj - National University of Singapore (Singapur) (kliknuti na tekst) - natječaj je ZATVOREN

Objavljeno: 27. kolovoza 2014.