03.07.2014

Rezultati Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2014./2015.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje konačne rezultate Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2014./2015. za aktivnosti:

• održavanje nastave (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i njegovih sastavnica; novo: nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH)
  • stručno usavršavanje (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i njegovih sastavnica).

Odbor za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu pregledao je prijave i sastavio konačne rang-liste odobrenih prijava:

Na konačnu odluku Odbora ne postoji mogućnost pritužbe.

Napomena: Budući da svi dokumenti i procedure neophodni za provedbu Erasmus+ programa još nisu objavljeni od strane Europske komisije, postoji mogućnost izmjena i nadopuna priloženih Uputa i općenitih procedura.

Privitak: