30.06.2015

Rezultati Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2015./2016. - programske zemlje

Sveučilište u Zagrebu objavljuje rezultate Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2015./2016. unutar programskih zemalja za aktivnosti:

Kandidati imaju mogućnost žalbe u roku od 5 radnih dana od objave prijedloga rang-liste. Žalbe se šalju na staff@unizg.hr.

Nakon naznačenoga roka za žalbe Sveučilište će razmotriti eventualne žalbe te na sveučilišnim stranicama objaviti konačne rezultate. Na konačnu odluku Sveučilišta povodom žalbe ne postoji mogućnost pritužbe.

Mole se svi kandidati i njihove matične sastavnice da se upoznaju s napomenama navedenim u rezultatima te s priloženim Uputama.

Napomena: kod kandidata koji su se istodobno prijavili na Natječaj za akademsku mobilnost u 2015. g. - drugi krug (stavka B) i na ovaj Erasmus+ natječaj, bez obzira radi li se ili ne o prijavama za istu ciljnu ustanovu, a u slučaju da se tim kandidatima odobre prijave na oba natječaja, dodijelit će im se potpora samo za Erasmus+ mobilnost.

Privitak:

KLASA: 605-01/15-22/23