15.04.2014

Studentske iskaznice za doktorande i studente specijalističkih studija

Sukladno članku 6. Pravilnika o sadržaju studentske iskaznice (NN, broj 118/13), pravo na izdavanje studentske iskaznice imaju studenti poslijediplomskih sveučilišnih studija i studenti poslijediplomskih specijalističkih studija koji prvi put upisuju prvu godinu studija, počevši od akademske godine 2013./2014., s 1. siječnja 2014.

Sukladno članku 2. stavku 1. Pravilnika o uvjetima i načinu ostvarivanja prava na pokriće troškova prehrane studenata (NN, broj 120/13 i 8/14) studenti poslijediplomskih sveučilišnih studija i studenti poslijediplomskih specijalističkih studija nemaju pravo na potporu za pokriće troškova prehrane.

O postupku izdavanja studentske iskaznice doktorandi i studenti specijalističkih studija mogu se informirati na sastavnici na kojoj su upisali studijski program.