25.03.2016

Taiwan Fellowship Program 2017

Taiwan Fellowship Program 2017 namijenjen je izvrsnim međunarodnim stručnjacima i znanstvenicima za istraživanje i studij na tajvanskim sveučilištima, visokim školama i istraživačkim ustanovama.

Teme istraživačkih projekata mogu biti: Republic of China(Taiwan), the Asia Pacific Region, the Trans-Pacific Partnership (TPP), the Regional Comprehensive Economic Partnership (RCEP), the East China Sea issue and the South China Sea issue i ostala povezana područja.

Više informacija je dostupno na taiwanfellowship.ncl.edu.tw ili kod Taipei Economic and Cultural Office u Beču na information@remove-this.taipei.at (za državljane Austrije, Hrvatske ili Slovenije).

Napomena: dokument  "letter of agreement of highest administrative director of your institution" koji se traži kod prijave može biti potpisan od dekana.

Online prijave su otvorene od 1. svibnja do 30. lipnja 2016. Rok za slanje papirnate prijave je 30. lipnja 2016.